X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Vizyon, Misyonumuz ve Şirketimiz Hakkında

Bireysel ve kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelip, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de internet servisleri denilince akla gelen ilk isimlerden olmaktır. Müşterilerimize, etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en kaliteli ve uygun fiyatlı biçimde sunabilmek. Müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmeti sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Firmamız, Bireysel ve Kurumsal Internet Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2018 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

2020 yılından bu yana firmamız ağırlıklı olarak kurumsal hosting pazarında faaliyet göstermekle birlikte, 2020 yılı itibari ile bireysel pazarda da ağırlığını hissettirmek üzere yeni yatırımlar yapmaktadır. Bu amaçla 2020 ile beraber yeni bir kurumsal kimlik ve yeni servislerle hizmetlerine devam etmektedir. Firmamızın amacı hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de internet servisleri denilince akla gelen ilk isimlerden olmaktır.

Sağladığımız hizmetler arasında Domain Tescil işlemleri, Hosting (Barındırma) , E-Mail Servisleri, Sanal Sunucu Servisleri (VPS) ve Online Ticaret Projeleri bulunmaktadır.

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır.

Alone.net.tr bir Alone Software Teknoloji Ltd. Şti. markasıdır.

 

Top