X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Google SEO Hizmetleri

AnasayfaGoogle SEO Hizmetleri

Google SEO Hizmetleri

SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu, İnternet reklamcılığının Google botları üzerinde web sitenizi en prestijli ve getirisi yüksek şekilde taratarak, üst sıralara çıkarabilmek, pazarlama stratejisi oluşturmak için yapılan çalışmalardır.

HİZMET || ALONE SOFTWARE
Doğal SEO

Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında daha görünür olur ve site trafiklerini artırır. Doğal SEO ile Google arama motorunun gerektirdiği sıralama kriterlerini karşılanır.

Link İnşaası

Site içi bağlantılar ve yönlendirici tanıtımlarla hem ziyaretçiye olan faydayı hem de arama motorlarına uygun link inşaları kurgulamak üst sıralamalara ulaşmak için gereklidir.

Profesyonel Destek

Projenizin ilerlemelerini günlük olarak izler ve her değişikliği size bildiririz. Düzenli ve ayrıntılı analiz raporları sayesinde aldığınız hizmetin durumu konusunda sürekli olarak bilgilendirilirsiniz.

Performans Odaklı Optimizasyon

Markanızın Yükselme Zamanı!

Web site ziyaretçilerinizin memnuniyeti, öncelikle arama motorlarının beklentilerini teknik anlamda karşılanmasıyla sağlanmaktadır. Fayda sağlayacak stratejilerle gerekli optimizasyon işlemlerini yapabilmek için bir satış danışmanınız kadar bilgi sahibi oluyoruz. Ürünleriniz ve hizmetlerinizi potansitel kitlenize fayda sağalayacak kullanıcı odaklı, kaliteli, özel ve ilgi çekici içerikler üretiyoruz.

 • Kaliteli tasarımlar ve içeriklerle bilinirliğinizi arttırıyoruz.
 • TV, Radyo, Billboard reklamları ile marka bilinirliğinizi destekliyoruz.
 • Arama motorları ve sosyal medya reklamlarınızı güçlendiriyoruz.
 • Uygun anahtar kelimelerle yükselme garantisi vermekteyiz.
...
...
Sizde İlk Sıralarda Yer Alın

Site İçi ve Site Dışı Seo

Site içi optimizasyonunda amacımız, sitenizin kullanıcı dostu olduğunu arama motorlarına kanıtlamak ve arama motorlarına sitenizde rahat gezebilmesini sağlamaktır. Site dışı Seo, web sitenizin diğer dijital kaynaklardan aldığı her türlü tavsiye ve referans bağlantılarını arama sonuçlarında sıralar. Optimize edilen site arama motorlarında ilk sıralarda çıkarak; hedef kitlenizin sizi fark etmesini sağlayacak; ürünlerinizi ve hizmetlerinizi ilk elden görme fırsatını sağlayacaktır.

 • Arama motoru uyumlu içeriklerle sitenizi donatıyoruz.
 • Backlinkler oluşturuyoruz.
 • Kullanıcı deneyimi ve performans odaklı geliştirmeler yapıyoruz.
 • Yapılan tüm stratejiler raporlanır.
Sizi dinliyor, firmanızın istek ve ihtiyaçlarını analiz ediyoruz. Web sitenize fayda sağlayacak çözümler üretiyoruz.
Doğru belirlenmiş strateji, analizler ve hedefler ile site içi ve site dışı optimizasyonlar yapıyoruz.
Stratejilerin verimliliği ve web sitesine olan dönüşleri sürekli takip ederek, raporluyor, analiz ediyoruz.

Paketlerimiz

Paketlerimizi inceleyebilir ve ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Başlangıç

Kurumsal Firma Siteleri Düşük Seviye Rekabetli

 • Site İçi Teknik Analiz
 • Anahtar Kelime Analizi
 • Rakip ve Rekabet Analizi
 • Kod Analizi / Mobil Uyumluluk Kontrolleri
 • Aylık Raporlandırma
Orta

Kurumsal Siteler ve Başlangıç E-Ticaret Siteleri

 • Site İçi Teknik Analiz
 • Anahtar Kelime Analizi
 • Rakip ve Rekabet Analizi
 • Kod Analizi / Mobil Uyumluluk Kontrolleri
 • Aylık Raporlandırma
Gelişmiş

İleri Seviye E-Ticaret Siteleri

 • Site İçi Teknik Analiz
 • Anahtar Kelime Analizi
 • Rakip ve Rekabet Analizi
 • Kod Analizi / Mobil Uyumluluk Kontrolleri
 • Aylık Raporlandırma

Sıkça Sorulan Sorular

SEO Nedir?

SEO, “Search Engine Optimization” ve “Search Engine Optimizer” kelimelerinin kısaltmasıdır. Türkçe’ye çevirdiğimizde “Arama Motoru Optimizasyonu” ve “Arama Motoru Optimizasyonu yapan kişi” anlamları çıkar. Amaç; çeşitli yöntemler kullanarak Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında web sitenizin arama sonuçlarında en başlarda çıkmasını sağlamaktır.

Backlink İşleminin Faydaları Nedir?

Kaliteli ve doğru backlinkler sayesinde, anahtar kelimelerde hızlı bir yükseliş sağlanır. Bu sayede markanın bilinirliği artar, aynı zamanda da Google ve diğer arama motorlarında hızlı bir yükselişe geçer.

Keyword Araştırmasının Sitenize Yararları Nelerdir?

Markanızın içinde bulunduğu sektöre bakılarak ilgili araştırmalar yapılır. Bu araştırmalar sonucunda kullanıcıların markanızla arama sonuçlarında hangi kelimeleri arayarak karşılaşabilecekleri değerlendirilir. Bunun sonucunda sizi arama sonuçlarında öne çıkartabilecek kelimeler seçilir.

SEO çalışmalarının etkisini ne zaman görebiliriz ?

Aslında bu sitenizin durumuna göre, potansiyeline göre değişmekte. Eğer web siteniz hali hazırda yoğun ziyaret edilen bir web sitesi ise çalışmalarımızın meyvesini hemen görebilirsiniz. Bu tarz büyük web sitelerinde sadece on-page seo (sayfa içi) düzenlemeleri bile yapmak fark yaratmaktadır. Fakat kelime bazlı yükseliş ise asıl konu, 1 Hafta ile 3 Hafta arasında bu süre değişebilmektedir.

SEO çalışmalarınız herhangi bir risk içermekte mi ?

Kesinlikle hayır. Seo çalışmalarını son derece doğal şekillerde gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımızın tümünün odağında kullanıcı bulunduğundan ve site kalitesini arttırmaya yönelik hedeflerimizden ötürü bugüne kadar hiçbir müşterimize kötü bir sonuç yaşatmıyoruz.

Web sitemiz ne kadar sürede ilk sayfaya çıkar ?

Bu sorunun ne yazık ki tam bir cevabı yok, fakat bugüne kadar yaptığımız çalışmalar göstermekte ki; genel olarak ilk sayfada iyi bir yerlere gelebilmek 1 AY ile 3 Ay arasında sürmektedir.

Rakiplerimiz için çalışma durumunuz var mı ?

Hiçbir şekilde aynı sektörden 2 farklı firma için çalışma gerçekleştirmeyiz.

Ne kadar sürede ilk sayfada yer alacağım?

İlk sayfaya çıkma süresi kelime ve seo hizmeti istediğiniz siteye göre değişiklik göstermektedir. Şu ana kadar Uzman Seo olarak yaptığımız Google Optimizasyon çalışmalarının başarıya ulaşması 5 gün ile 4 ay arasında değişiklik göstermiştir. Uzman Seo olarak her müşterimizle 6 ay içerisinde ilk sayfaya çıkarılmaması durumunda ücretin tamamı geri ödenecektir şeklinde sözleşme yapılmaktadır.

Google aramalarında sponsor üst ve sağ tarafdaki alanlarda mı çıkacağız.

Hayır, Google’da sağ ve üst kısımda yer alan Sponsor Bağlantı olarak yer alan alanlar Google Adwords reklamlarıdır. O alanda reklam vererek ilk sayfada yer alabilirsiniz. Fakat bunun için sürekli olarak reklam bütçesi ayrılmalıdır. Seo danışmanlığı ise web sitenizin Google’da sol kısımda yer alan organik arama sonuçları arasında sitenizin ilk sayfaya yükseltilmesidir.

Top