X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Grafik Tasarım

AnasayfaGrafik Tasarım

Grafik Tasarım

Markanızın basılı ya da dijital mecralarda ihtiyaç duyduğu bütün tasarım işlerini, markanızı kurumsal kimliğine uygun şekilde tanıtacak yenilikçi bir bakış açısıyla oluşturuyoruz.

HİZMET || ALONE SOFTWARE
Kurumsal Kimlik Çalışması

Firmanızı en doğru şekilde yansıtan logo tasarımı, kartvizit, mail imza vb. tasarımlarla markalaşmasında ve kurumsallaşmasında yardımcı oluyoruz.

Kampanya Konsept Tasarımı

Banner, Sosyal Medya gibi dijital platformlar için kurumsal kimliğinizi yansıtan konseptler ile destekleyerek kampanya tasarımlarınızı yapıyoruz.

Basılı Medya

Markanızı ve ürünlerinizi detaylı olarak anlatabileceğiniz katalog, broşür, afiş, ilan gibi tasarımlarınızı yaparak kitlenizle iletişiminizi artırıyoruz.

Grafik Tasarım ile Bir Adım Daha Öne Çıkın

Mesaj ve düşüncenizi en doğru şekilde yansıtalım.

Reklam çalışmalarınızın en önemli bölümlerinden birisi olan grafik tasarım çalışmaları, kurumsal kimliğinize uygun olarak profesyonel bir şekilde hazırlanarak hedeflenen reklamlardan en iyi verimin alınmasını sağlar. Reklam çalışmanızın her detayını en iyi şekilde değerlendirerek çalışmanın en küçük alanlarını dahi adeta önemli bir reklam alanına dönüştürüyoruz. Markanıza ve hedeflediği kesime göre hazırladığımız tasarımlarla marka değerini yükseltecek, prestij sağlayacak ve marka hedeflerine ulaştıracak fikirler üretiyoruz.

 • Hizmetlerinizin ve ürünlerinizin tanıtımını en doğru şekilde yapıyoruz.
 • Özgün tasarımlarla, yenilikçi bakış açısıyla markanıza yenilik katıyoruz.
...
...
Kampanya Konsept Tasarımı

Sizinle Aynı Dili Konuşuyoruz!

Pazarlama stratejilerinin nüanslarını anlıyoruz ve marka imajınızı geliştirmek için maksimum dönüşüm elde edecek en iyi tasarım stratejisini geliştiriyoruz. Web sitenizin ihtiyacı olan renk uyumları, logo tasarımı, banner tasarımları ile birlikte dijital dünyada yayınlayabileceğiniz tüm görsel tasarımlarınızı yapmaktayız. Sosyal medya hesaplarınızda kampanya yönetimi yaparak kurumsal kimliğinize uygun görsel tasarımlarla destekliyoruz.

 • Marka değerinizi rakipleriniz karşısında yükseltiriz.
 • Modern tasarımlar sayesinde güncelliğinizi her zaman koruyoruz.
 • Doğru tasarım algısı ile potansiyel müşterilerinizin artmasını sağlıyoruz.
Markanızı ve hizmetlerinizi dinliyor, size uygun kurumsal kimlik çalışmaları yapıyoruz.
Kurumsal kimliğinize uygun renk paledi ile logo, kartvizit, katalog gibi tasarımlarınızı yapıyoruz.
Kampanya Konseptleri oluşturarak pazarda güçlü reklam fikirleri üretiyor, hedef kitleniz tarafından her zaman göz önünde olmanızı sağlıyoruz.

Paketlerimiz

Paketlerimizi inceleyebilir ve ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz.

BAŞLANGIÇ
 • Logo Tasarımı
 • Kartvizit Tasarımı
ORTA
 • Logo Tasarımı
 • Kurumsal Kimlik Tasarımı (Antentli Kağıt Tasarımı, Zarf Tasarımı, Cepli Dosya Tasarımı, Promosyon Ürün Tasarımı, E-Mail İmza Tasarımı vb.)
GELİŞMİŞ
 • Logo Tasarımı
 • Kurumsal Kimlik Tasarımı
 • Kampanya Konsept Tasarımı
 • Sosyal Medya Tasarımı

Sıkça Sorulan Sorular

Profesyonel grafik tasarım hizmeti nelerden oluşur?

Logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarım, basılı medya tasarımları (afiş,kartvizit,broşür,ilan vb.), dijital tasarımlar, sosyal medya tasarımları, web tasarımı, fotoğraf düzenleme.

Neden grafik tasarım hizmeti almalıyız?

Markalaşma yolundaki firmanızın kurumsal kimliğini tasarlayarak, potansiyel hedef kitlenizin size ulaşmasını sağlıyoruz.

İyi bir grafik tasarım hizmetinin avantajları nelerdir?

İyi bir tasarım akılda kalır ve markanızın hatırlanmasını sağlar. Marka bilinirliğinizle beraber hizmet ve ürünlerinizi yansıtabilir ve çözümlerinizi anlatabilirsiniz.

Top