X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Mobil Uygulama Geliştirme

AnasayfaMobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme

Bireysel veya kurumsal tüm çözümleriniz için mobil uygulamalar müşterilerinizle olan iletişiminizde vazgeçilmez bir araç olarak ön plana çıkıyor.

HİZMET || ALONE SOFTWARE
Uygulama Geliştirme

Mobil uygulama geliştirme uzmanlarımızla iOS ve Android uygulama geliştirme ekibi olarak, her işinize uygun mobil uygulamaları geliştirmenize yardımcı oluyoruz.

UI & UX Tasarımı

Kullanıcı dostu ve güncel tasarım trendlerine uyumlu mobil uygulamalar için titizlikle tasarlanmış arayüzleri markanızla buluşturuyoruz.

Profesyonel Destek

Fikrinizi mobil uygulamalara dönüştürmekle birlikte, uygulamanın kullanım alanlarına göre özelleştirerek, firmanızın kurumsal kimliğini dijital platformlarda bir üst seviyeye taşıyoruz.

Uygulama Fikirlerinizi Hayata Geçirelim!

Kullanıcılarınızı yeni özelliklerle şaşırtmak mı istiyorsunuz?

Mobil uygulama fikirlerinizi tasarım ve kodlama becerimizle geliştirebilir, kurumsal veya bireysel projelerinizi benzersiz mobil uygulamalara dönüştürerek her an istediğiniz şekilde ödeme alabilir, hedef kitlenizin beklentilerini doğru tespit edebilir, e-ticaret ve reklam kanalları vasıtasıyla gelirinizi arttırabilir; ürün ve hizmetlerinizi daha işlevsel ve kaliteli hale getirebilir, müşteri potansiyelinizi arttırabilirsiniz. Her cihazla uyumlu altyapımızla mobil uygulamalar; değişen koşullara kolayca adapte edilebilir, gerektiğinde güncellenebilir ve yeni fikirlerle geliştirilebilir.

 • Dijital dünyada yer alan firmanızın mobil uygulamalarla geliştirebiliriz.
 • Uygulamanız için minimum kaynak kullanırken performansını nasıl arttıracağımızı biliyoruz.
...
...
Mobil Uygulamayla İleşim Kurun!

İlerlemeyi Kolayca İzleyin

Hedef kitleniz ve kullanıcılarınızla en etkili iletişim kurma yollarından biride mobil uygulamalardır. Mobil uygulamarda anlık push notification gönderileriyle kullanıcılarınıza tanıtım yapmak, haberdar etmek, indirim, kampanya gibi bildirimler gönderebilirsiniz. Müşterilerinize sunacağınız imkanlarınızı içeren bildirimler ile iletişiminiz ve kazancınız artacaktır. İlettiğiniz bildirimlerle uygulamanıza daha fazla etkileşim alarak daha çok gelir elde edebilirsiniz.

 • Kullanıcı deneyimini kolaylaştıracak tasarımlar hazırlıyoruz.
 • Modern tasarımlar sayesinde güncelliğinizi her zaman koruyoruz.
 • Sektör trendlerini kullanarak uygulama pazarlarında öne çıkıyoruz.
 • Güçlü alt yapımız sayesinde müşterilerinize anında ulaşmanızı sağlıyoruz.
Hedef kitlenizi araştırıyor, alışkanlıklarını öğreniyor ve yol haritamızı çıkarıyoruz.
Araştırmalarımızdan edindiğimiz bilgiler ile kullanıcılarınız için en güzel arayüzü tasarlıyoruz ve kodluyoruz.
Mobil uygulamanızı uyguluma marketlerinde yayınlıyor ve güçlü reklam stratejileri ile üst sıralara taşıyoruz.

Paketlerimiz

Paketlerimizi inceleyebilir ve ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Başlangıç
 • Hybrid Geliştirme
 • Panel Yönetimi
 • Gelişmiş Mobil Özellikler
 • Eş Zamanlı Çalışma
Gelişmiş
 • Android - IOS Geliştirme
 • Panel Yönetimi
 • Yüksek Hız ve Performans
 • Çoklu Para Birimi
 • Dil Seçeneği
 • Push Bildirimleri

Sıkça Sorulan Sorular

Mobil Uygulamanın Avantajları Nelerdir?

Mobil uygulamalar sayesinde markanız, kullanıcılara birinci elden ulaşma fırsatı bulur. Push Notification (Anlık Bildirim) sayesinde firmanız hakkında önemli gelişmeleri veya kullanıcıların ilgisini çekecek bilgileri anında bildirim panelleri veya ekranlarında gösterebilirsiniz.

Mobil Uygulama ile Mobil uyumlu site arasında ne fark var?

Mobil uygulamalar kendilerine has dinamiklere sahiptirler. Web siteleri kullanıcı profillerine göre kendi araştırmasına sahipken mobil uygulamalar daha farklı kriterler ile tasarlanabilirler. Mobil uygulamalar kullanıcılar için daha tercih edilesi olurken web siteleri ise daha çok ihtiyaç bazlı ziyaret edilirler.

Mobil Uygulama Pazarlarında Bulunmak Önemli midir?

Evet, çünkü kullanıcılar markanız hakkında ki görüşlerini mobil uygulamanızın yorumlarında belirtebilirler. Yorumlar kısmını da size verecekleri puanlar ve yorumlar sayesinde öne çıkabilirsiniz, güvenilirliğiniz ve bilinirliğiniz artabilir. Aynı zamanda bu yorumlar sayesinde kullanıcılarınız ile birinci ağızdan iletişim kurabilir ve müşteri ilişkilerinizi arttırabilirsiniz

Araştırma Geliştirme Sürecinde Nelere Dikkat Ediyoruz?

Markanız için bir mobil uygulama tasarlarken öncelikle markanızın kullanıcılara ne sunmak istediğine bakıyoruz. Daha sonrasında ise Güncel trendleri ve kullanıcı alışkanlıklarını araştırarak nasıl sunması gerektiğini buluyoruz. Markanızın içinde bulunduğu sektöre bağlı olarak birçok fikri ve görsel cazibeyi bir araya getiriyoruz. Bunları yaparken de kullanıcının uygulamayı deneyimlerken sıkılmamasına ve aradığını basit ama akılda kalıcı bir şekilde bulmasını sağlamayı hedefliyoruz.

Neden Alone Software

Mobil uygulama geliştiriciliği şuan için çok yeni bir sektördür. Her platformun kendine özgü kriterleri ve yazım prensipleri vardır. Genç bir sektör olduğu için bu alanda güvenilir ve tecrübeli iş ortakları bulmak oldukça zor. Her şeyden önce tecrübemizi ve güvenilir referanslarımızı sunuyoruz.

Top